Hakkımızda

         Pİ METAL 2000 yılında TEKİN AYDOĞAN  tarafından kurulmuştur. Günümüzde ;  tasarımdan uygulamaya her türlü merdiven ve korkuluk konusunda uzmanlaşarak yapı sektörüne hizmet etmektedir. Pİ METAL  kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde; konut, fabrika, avm., okul, hastane, mağaza ve farklı amaçlara hizmet eden binlerce binanın merdiven ve korkuluk işlerini başarıyla tamamlamış, çok çeşitli projelere gururla imza atmış ve yaptığı bütün işlerde küçük büyük ayrımı yapmadan en yüksek kalite ve mükemmelliği hedefleyerek zamanında teslimler gerçekleştirmiştir. Pİ METAL başta tüm Türkiye olmak üzere ulaşımı olan her yerde faliyet göstermektedir.

Misyon

        En büyük amacımız; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz. Dübleks konutlarla başladığımız merdiven işine daha sonraları fabrika, otel vb. diğer yapılar da eklenerek yüzlerce merdiven projesine başarıyla imza attık. Bu sebeplerden ötürü Pİ METAL  merdiven konusunda yapı sektöründe her zaman ülkemizde öncü firma olmuştur.

Vizyon

           Pİ METAL ailesi olarak her zaman vizyonumuz; iş ve işçi güvenliği, organizasyon, müşteri memnuniyeti, yüksek ve hassas imalat kalite standartları, yeni imalat teknolojileri ve zamanında teslimat olmuştur.

"Dekoratif Bariyerleriniz.."